TAPIS MEMBER OL VE %10 İNDİRİM KAZAN

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik, temel değerlerimizden biri ve misyonumuzun ayrılmaz bir parçası. Gezegenimiz ve üzerindeki bütün canlılar için güzel ve zararsız ürünler yaratmaya çalışıyoruz.

Çevremizi koruma ve karbon ayak izimizi azaltmanın yollarını bulma konusunda tutkuluyuz. Ürünlerimizde sürdürülebilir malzemeler kullanmaya, işimizde çevre dostu uygulamaları desteklemeye ve atıkları ve kirliliği azaltan çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Sürdürülebilir malzeme seçimi

Şeffaf olmanın daha sürdürülebilir olmanın önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Koleksiyonlarımız için organik pamuk kullanmaya özen gösteriyor, tek kullanımlık plastik kullanımımızı en aza indirmek için kağıt ambalaj kullanımı gibi sürekli olarak yenilikçi yollar arıyoruz.

Su tüketimini en aza indiren ve toksik kimyasalların kullanımını azaltan, etik üretim uygulamalarına odaklanan sürdürülebilir modayı benimsemeye inanıyoruz. Bilinçli tasarımlar yapıyor, mümkün olan en olumlu çevresel sonuçları sağlamaya çalışıyoruz.

Birlikte Değiştirelim

Daha iyi bir gelecek yaratmaya odaklanan kampanyaların yanı sıra, bu hedeflere ulaşmayı hedefleyen kuruluşlarla iş birliği içinde uzun vadeli projeler geliştiriyoruz. Daha sürdürülebilir olma çabalarında onları desteklemek için tedarikçilerimizle yakın iş birliği içinde çalışıyoruz.

Çevreyi korumada ve yarın için bugünden olumlu değişim yaratmada aktif bir rol üstleniyor, sürdürülebilir modayı destekleyen değerlerimizin arkasında durmaktan gurur duyuyoruz.

Daha Fazla Keşfet

Kadına Destek

Kadınları güçlendirmeye ve şirketimizde çeşitliliği teşvik etmeye kararlıyız. İnsan Kaynakları süreçlerimiz, herkes için eşit fırsatlar sağlayacak şekilde tasarlandı.

Ürün Kalitesi

Ürünlerimiz tutkuyla tasarlanıyor ve geleneksel Türk zanaatkarlarının yüksek kaliteli işçiliği her parçada ortaya çıkıyor.

Ara
×