TAPIS MEMBER OL VE %10 İNDİRİM KAZAN

ÜRETİM

Atölyelerimizde sürdürülebilir üretim teknikleri kullanarak çevresel etkimizi en aza indirmeyi hedefliyoruz.

Markamızın değerlerini yansıtan kaliteli ürünler sunmak istiyoruz. Bu bağlamda; üretim sürecimizde geleneksel el işçiliği yöntemlerini, modern üretim teknikleri ile birleştiriyoruz. Tüm üretim süreçlerimizin, çevre dostu ve gezegenimizi korumaya yönelik olması için özenle çalışıyoruz.

Tekstil atıklarının çevreye olan zararını biliyor ve bunu minimuma indirmek için sıfır atık moda tasarım yaklaşımını benimsiyoruz.

Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızın bir parçası olarak, atık üretimini ve yeni kaynak kullanımını azaltmak için, atık malzemeleri yeni ürünlerde kullanmak üzere geri dönüştürmeyi amaçlıyoruz.

Anadolu Halısı ile Süslenen Parçalar

Üretim sürecinin son aşamasında ortaya çıkan ürünler, Anadolu’nun dört bir yanından gelen halı ve kilim parçaları kullanılarak zenginleştiriliyor.

Ürünler son halini aldıktan sonra, her parça sizlere ulaşmadan önce dikkatli bir incelemeden geçiyor.

Ekibimiz, her bir ürüne harcanan zaman ve çabadan gurur duyuyor. Tutkumuzu ve bağlılığımızı ürettiğimiz her üründe yansıtıyor ve üretim sürecimizde kullanılan kaynak miktarını azaltmak için sürekli olarak yeni yollar arıyoruz.

Değerlerimizi Keşfet

Sürdürülebilirlik

Gezegenimizi ve toplumumuzu olumlu yönde etkileyen giysi ve aksesuarlar yaratmak istiyoruz. Parçalarımız, sürdürülebilirlik taahhüdümüzü paylaşan tedarikçilerden sorumlu bir şekilde temin edilen en kaliteli malzemeleri kullanır.

Kadına Destek

Kadınları güçlendirmeye ve şirketimizde çeşitliliği teşvik etmeye kararlıyız. İnsan Kaynakları süreçlerimiz, herkes için eşit fırsatlar sağlayacak şekilde tasarlandı.

Ürün Kalitesi

Ürünlerimiz tutkuyla tasarlanıyor ve geleneksel Türk zanaatkarlarının yüksek kaliteli işçiliği her parçada ortaya çıkıyor.

Ara
×