TAPIS MEMBER OL VE %10 İNDİRİM KAZAN

KARGO VE TESLİMAT

KARGO VE TESLİMAT

 

Müşterilerimizin memnuniyetine çok önem veriyoruz ve teslimat sorunlarının ortaya çıkabileceğini anlıyoruz. Ödeme sırasında sağlanan gönderim tarihlerinin tahmini olduğunu ve değişebileceğini lütfen unutmayın. Gönderim süreleri, siparişiniz işlendikten, ödeme yönteminiz onaylandıktan ve siparişiniz depomuzdan çıktıktan sonra belirlenecektir. Gerçek teslimat tarihleri ​​garanti edilemez ve taşıyıcı veya teslimat şirketinden kaynaklanan gecikmeler, tedarik zinciri sorunları, hava durumu, trafik ve diğer faktörler dahil olmak üzere kontrolümüz dışındaki faktörlere tabidir.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Evet, siparişiniz ile ilgili iptal talebinizi web sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” kısmından iletişim formu doldurarak veya “info@tapistr.com” mail adresimize Sipariş Numaranızı, iade sebebinizi ve iade talebinizi belirten bir mail ile iletişime geçerek iade edebilirsiniz. İadenin gönderileceği adres ve kargo firması tarafımız ile iletişime geçtiğinizde size bildirilecektir.

İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

İade edilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra, “Kullanılmamış ve hasar / leke görmemiş” olduğu onaylandığı takdirde, iade tutarı 3 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız bankaya yatırılır.

Ürünlerimi nasıl iade edebilirim?

tapistr.com’dan aldığın kullanılmamış ürünler için 14 gün içerisinde cayma hakkını kullanabilirsin. Bu süre ürünün sana teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi yönelttiğin tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü geri göndermen gerekmektedir.

İade sürem doldu, ürünleri iade edebilir miyim?

tapistr.com’dan aldığın kullanılmamış ürünler için 14 gün içerisinde cayma hakkını kullanabilirsin. Bu süre ürünün sana teslim edildiği tarihten itibaren başlar.

Cayma hakkınızı kullandığınıza ilişkin bildirimi yönelttiğiniz tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü geri göndermeniz gerekmektedir. Öngörülen süre içerisinde cayma hakkınızı kullanmanız gereklidir. Aksi halde cayma hakkının kullanımı mümkün olmayacaktır.

TAPIS web sitesinden aldığım bir ürünü veya bedenini değiştirebilir miyim?

Almış olduğun ürünü kullanılmamış olması kaydıyla tapistr.com web sitemizden aynı ya da aradaki fiyat farkını ödeyerek daha yüksek fiyatlı ürünler ile değiştirebilirsin. Beden değişim talebiniz için ise değişim yapmak istediğiniz bedeni belirtmek kaydıyla değişim yapılabilmektedir.

Bize Ulaşın

Ara
×