TAPIS MEMBER OL VE %10 İNDİRİM KAZAN

KADINA DESTEK

Kadınları güçlendirmeye ve şirketimizde çeşitliliği teşvik etmeye kararlıyız. İnsan Kaynakları süreçlerimiz, herkes için eşit fırsatlar sağlayacak şekilde tasarlandı.

Herkesi kucaklayan bir çalışma ortamının, işimizin başarısı için kritik öneme sahip olduğunu biliyoruz ve bu nedenle üretim ekibimizin çoğu, birlikte çalışmaktan ve güç almaktan gurur duyduğumuz kadınlardan oluşuyor. Farklılıklardan aldığımız gücün başarılı bir marka yaratmamızı sağladığına inanıyoruz.

Adil ve Eşit Şartlar

Herkesin söz sahibi olduğu ve anlamlı katkılarda bulunabileceği eşitlikçi ve çeşitliliğe sahip bir iş gücü yaratmaya kararlıyız.

Çalışma ortamımızın her alanında cinsiyet eşitliğini sağlamak için öncül adımlar atmaya çalışıyoruz. Herhangi bir cinsiyete veya ırka karşı her türlü önyargıyı ortadan kaldırmak için ayrımcılık karşıtı politikalar ve uygulamalar üzerinde çalışıyoruz.

TAPIS’de hedefimiz, her çalışanımızın kendini güvende ve değerli hissetmesi için herkesi kapsayıcı bir kültür yaratmaktır.

Daha Fazla Keşfet

Sürdürülebilirlik

Gezegenimizi ve toplumumuzu olumlu yönde etkileyen giysi ve aksesuarlar yaratmak istiyoruz. Parçalarımız, sürdürülebilirlik taahhüdümüzü paylaşan tedarikçilerden sorumlu bir şekilde temin edilen en kaliteli malzemeleri kullanır.

Ürün Kalitesi

Ürünlerimiz tutkuyla tasarlanıyor ve geleneksel Türk zanaatkarlarının yüksek kaliteli işçiliği her parçada ortaya çıkıyor.

Ara
×