TAPIS MEMBER OL VE %10 İNDİRİM KAZAN

GELENEĞİN MODERN MODA İLE BULUŞTUĞU YER

Anadolu kültürü ve mirasından aldığımız güçle sokak modasına yeni bir soluk getiriyoruz.

2020 yılında İstanbul’da kurulan TAPIS; Anadolu kilimlerinin asırlık geleneklerine, benzersiz ve dinamik bir yorum getirmek için yola çıktı. Her biri orijinal el dokuması parçalara sahip ürünlerimizle tarihi kutlarken, kalıcı bir etki yaratmayı amaçlıyoruz. Monotonluktan sıyrılmak ve sıra dışı bir tarz sergilemek isteyenlere sıra dışı ürünler yaratmaya devam ediyoruz.

Videoyu oynat

TAPIS’de her bir parça; geleneksel zanaatkarlıktan, tarihten ve etnik sembollerden gücünü alıyor.

Benzersizliğe ve orijinalliğe her şeyden çok değer veriyoruz. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyonlarımızdaki her bir parça, üzerinde taşıdığı halı ve kilim parçalarıyla tarihi bir esere dönüşüyor. Misyonumuz; monotonluktan uzaklaşmak ve özel hissetmek isteyen herkese, Anadolu’nun özgün kültürüyle işlenmiş farklı ve yenilikçi bir tarz sunmak.

Farklı ve sıra dışı bir şey sunmayı amaçlıyoruz: Tamamen yeni bir estetik yaratırken, Anadolu kültürü ve mirasını kutlayan giysiler.

Değerlerimizi Keşfet

Sürdürülebilirlik

Gezegenimizi ve toplumumuzu olumlu yönde etkileyen giysi ve aksesuarlar yaratmak istiyoruz. Parçalarımız, sürdürülebilirlik taahhüdümüzü paylaşan tedarikçilerden sorumlu bir şekilde temin edilen en kaliteli malzemeleri kullanır.

Kadına Destek

Kadınları güçlendirmeye ve şirketimizde çeşitliliği teşvik etmeye kararlıyız. İnsan Kaynakları süreçlerimiz, herkes için eşit fırsatlar sağlayacak şekilde tasarlandı.

Ürün Kalitesi

Ürünlerimiz tutkuyla tasarlanıyor ve geleneksel Türk zanaatkarlarının yüksek kaliteli işçiliği her parçada ortaya çıkıyor.

Ara
×